Canal web: la programació alternativa d'Andorra Difusió

Obrir en una altra finestra

ATV En Directe

Obrir en una altra finestra

Programació ATV

dilluns 18 jun.

07:00

Club Piolet

08:00

Ara i Aquí (RNA)

12:00

Recull setmanal

12:45

Fons Històric Arxiu Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

A la vostra salut

13:45

Informatiu migdia

14:15

Dia E

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

Fons Històric Arxiu Nacional

19:05

Club Piolet

20:05

Ara i aquí 2.0

20:30

A la vostra salut

20:45

Informatiu vespre

21:15

Dia E

22:00

Ara i aquí 2.0

22:25

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimarts 19 jun.

08:00

Ara i Aquí (RNA)

12:00

Dia E

12:45

Fons Històric Arxiu Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

A la vostra salut

13:45

Informatiu migdia

14:15

Memòries d'arxiu

14:45

Fons Històric Arxiu Nacional

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

Fons Històric Arxiu Nacional

19:05

Club Piolet

20:05

Ara i aquí 2.0

20:30

A la vostra salut

20:45

Informatiu vespre

21:15

Tot Jazz

21:45

Tutto Mozart d'Andorra Lírica

23:15

Ara i aquí 2.0

23:40

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimecres 20 jun.

08:00

Ara i Aquí (RNA)

12:00

Tot Jazz

12:30

Fons Històric Arxiu Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

A la vostra salut

13:45

Informatiu migdia

14:15

Ara i aquí 2.0

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

17:00

Roda de premsa de Govern

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

Fons Històric Arxiu Nacional

19:05

Club Piolet

20:05

Ara i aquí 2.0

20:30

A la vostra salut

20:45

Informatiu vespre

21:15

Talents: Joan Torner

21:35

Memòries d'arxiu

22:20

Roda de premsa de Govern

23:20

Ara i aquí 2.0

23:45

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dijous 21 jun.

08:00

Ara i Aquí (RNA)

09:30

Consell General

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

A la vostra salut

13:45

Informatiu migdia

14:15

La rèplica

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

Fons Històric Arxiu Nacional

19:05

Club Piolet

20:05

Ara i aquí 2.0

20:30

A la vostra salut

20:45

Informatiu vespre

21:15

Cròniques d'Escaldes-Engordany: Les aigües termals

21:40

La rèplica

22:25

Consell General

01:00

Àrea Andorra Difusió

divendres 22 jun.

08:00

Ara i Aquí (RNA)

12:00

La rèplica

12:45

Cròniques d'Escaldes-Engordany: Les aigües termals

13:10

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

A la vostra salut

13:45

Informatiu migdia

14:15

La rotonda

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

Fons Històric Arxiu Nacional

19:05

Club Piolet

20:05

Ara i aquí 2.0

20:30

A la vostra salut

20:45

Informatiu vespre

21:15

La rotonda

22:00

Tot Jazz

22:30

RecCrea: 4a edició concurs curtmetratges

22:50

Ara i aquí 2.0

23:20

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dissabte 23 jun.

10:00

Fórmula musical

10:50

Bàsquet: Fiba 3x3

12:55

La rotonda

13:40

Informatiu migdia

14:10

La rèplica

15:00

Fons Històric Arxiu Nacional

15:10

Bàsquet: Fiba 3x3

18:00

Fons Històric Arxiu Nacional

18:30

Memòries d'arxiu

19:15

Club Piolet

20:15

Talents: Joan Torner

20:35

Informatiu vespre

21:10

Ara i aquí 2.0

22:05

Cròniques d'Escaldes-Engordany: Les aigües termals

22:35

RecCrea: 4a edició concurs curtmetratges

23:00

Tot Jazz

23:30

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

diumenge 24 jun.

09:50

Bàsquet: Fiba 3x3

11:15

Fórmula musical

13:40

Informatiu migdia

14:10

La rotonda

15:00

Informatiu migdia

15:25

Fórmula musical

16:00

Bàsquet: Fiba 3x3

19:15

Club Piolet

20:15

Talents: Joan Torner

20:35

Informatiu vespre

21:10

Recull setmanal

21:45

Tutto Mozart d'Andorra Lírica

23:10

Memòries d'arxiu

23:55

Ara i aquí 2.0

dilluns 25 jun.

01:10

Àrea Andorra Difusió