ATV En Directe

Obrir en una altra finestra

CANAL WEB

Obrir en una altra finestra

Programació ATV

dilluns 28 nov.

07:00

Club Piolet

08:00

Els Matins de la Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:15

Dia E

15:00

Informatiu migdia

15:30

Recull setmanal

16:05

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè dels matins

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:15

Tot Lliga

21:30

Dia E

22:15

El cafè dels matins

22:40

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimarts 29 nov.

07:00

Club Piolet

08:00

Els Matins de la Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:15

El Trànsit

15:00

Informatiu migdia

15:30

Dia E

16:15

Tot Lliga

16:30

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè dels matins

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:15

Memòries d'arxiu: Enora: Silencis trencats

21:50

El cafè dels matins

22:15

II Premis El Temps de les Arts

23:10

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dimecres 30 nov.

07:00

Club Piolet

08:00

Els Matins de la Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:15

El Trànsit

15:00

Informatiu migdia

15:30

Becaris

17:00

Roda de premsa posterior al consell de ministres

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

El cafè dels matins

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:15

Memòries d'arxiu: Ets i Uts, amb Rosa Alberch: Flavio

21:45

Roda de premsa posterior al consell de ministres

22:45

El cafè dels matins

23:10

Informatiu vespre

01:00

Àrea Andorra Difusió

dijous 01 des.

07:00

Club Piolet

08:00

Els Matins de la Nacional

09:30

Sessió ordinària del Consell General

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:15

La Rèplica

15:00

Becaris

15:30

Sessió ordinària del Consell General

18:30

Informatiu France 24

19:00

El Trànsit

19:10

Club Piolet

20:10

Memòries d'arxiu: Ets i Uts, amb Rosa Alberch: Flavio

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:15

La Rèplica

22:00

Sessió ordinària del Consell General

01:00

Àrea Andorra Difusió

divendres 02 des.

07:00

Club Piolet

08:00

Els Matins de la Nacional

13:00

Andorra Actualitat (RNA)

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:15

La rotonda

15:00

Informatiu migdia

15:30

La Rèplica

16:15

Becaris

18:00

Informatiu Tarda

18:30

Informatiu France 24

18:55

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Quarts de final

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:15

La rotonda

22:00

El cafè dels matins

22:30

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Quarts de final

dissabte 03 des.

00:55

Àrea Andorra Difusió

09:00

Club Piolet

10:00

El Trànsit

12:55

La rotonda

13:40

El Trànsit

13:45

Informatiu migdia

14:10

El Trànsit

14:50

La Terre vue du Sport

15:00

Informatiu migdia

15:25

El Trànsit

15:55

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Primera semifinal

18:00

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Segona semifinal

20:05

Memòries d'arxiu: Ets i Uts, amb Rosa Alberch: Flavio

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:10

La Rèplica

21:55

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Semifinals

diumenge 04 des.

00:55

Àrea Andorra Difusió

09:00

Club Piolet

10:00

El Trànsit

12:25

Bàsquet: Movistar Estudiantes - MoraBanc Andorra

14:10

El Trànsit

14:15

Informatiu migdia

14:40

El Trànsit

14:50

La Terre vue du Sport

15:00

Informatiu migdia

15:25

Club Piolet

16:25

Informatiu migdia

16:50

El Trànsit

17:00

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Final

18:55

La rotonda

19:40

Club Piolet

20:40

El Trànsit

20:45

Informatiu vespre

21:10

Recull setmanal

21:45

Bàsquet: Movistar Estudiantes - MoraBanc Andorra

23:30

Tenis: Crèdit Andorrà Open: Final

dilluns 05 des.

00:55

Àrea Andorra Difusió